Spoľahlivý partner pre vaše podnikanie

Asi máloktorý laik si vie predstaviť, s čím všetkým sa stretávaš, ako prepravca, v súčasnej dobe. Doslova záplava predpisov a smerníc, ktoré musíš  zvládnuť je niekedy naozaj ťažko zvládnuteľná! Ale je tu pre Teba šanca, kedy nemusíš robiť všetko sám!

Behanie po úradoch, vypisovanie rôznych dokladov, sledovanie predpisov, to vie poriadne otráviť a zabrať veľa času, ktorý je pre teba tak vzácny!

To všetko nemusíš vôbec robiť

My, v MDT Zolltrans, s.r.o ťa vieme odbremeniť od vybavovania všetkých náležitostí, ktoré sú  spojené s colno-deklaračnými službami, a ktoré súvisia s dovozom a vývozom tovaru mimo krajín EÚ. Nemusíš sa zaoberať ani štatistickými hláseniami do systému INTRASTAT – to všetko vybavíme za teba. Okrem toho Ti  vieme poskytnúť služby vnútroštátnej prepravy v rámci východného Slovenska.

Získaš tak „dva v jednom“. Všetky náležitosti spojené s dovozom alebo vývozom tovaru nemusíš riešiť a budeš mať dostatok priestoru  využiť ušetrený čas podľa vlastných predstáv.

Prečo sme pre Teba spoľahlivým partnerom pre Tvoje podnikanie?

Máme viac ako 15 rokov skúseností v tejto oblasti, klientov z rôznych oblastí. Sú nimi malé, stredné, ale aj veľké firmy pôsobiace na území Slovenska, ale aj v zahraničí.

Našou prednosťou je presnosť a bezchybnosť v spracovaní dokladov, ktoré spracovávame v predstihu, aby sme tak predišli akýmkoľvek problémom a čakacím dobám na Colnom úrade v Prešove.