O nás

Sme prešovská firma zaoberajúca sa komplexnými colno-deklaračnými službami, súvisiacimi s dovozom a vývozom tovaru mimo krajín Európskej únie.

V rámci EÚ vám spracujeme štatistické hlásenia INTRASTAT a vieme vám poskytnúť služby vnútroštátnej prepravy v rámci východného Slovenska.

Firma MDT-ZollTrans pôsobí na trhu už od roku 2001, kedy vystupovala pod názvom MDT-Zoll-Trans-Sped.

Oficiálny vznik našej činnosti nastal v roku 2007,  prešli sme na právnu formu s. r. o. pod názvom MDT-Zolltrans s. r. o..

Sme spoľahlivá, zákaznícky orientovaná spoločnosť, ktorá kladie dôraz na čestnosť, korektnosť, profesionalitu a empatiu nielen voči svojim klientom, ale aj vodičom.

Svojim klientom pomáhame včas vybaviť všetky potrebné doklady pre export a import. Našou veľkou prednosťou je bezchybnosť v spracovaní dokladov, ktoré spracovávame v predstihu, aby sme tak predišli akýmkoľvek problémom či čakacím dobám na Colnom úrade v Prešove.

Máme dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti. Našimi klientmi sú malé, stredné, ale aj veľké firmy zo všetkých odvetví, pôsobiace na území Slovenska. Sú medzi nimi aj klienti zo zahraničia, z krajín UA, BY, RU, ale aj ostatných krajín EÚ.  Komunikujeme v ukrajinskom a ruskom jazyku.

Našim cieľom do budúcnosti je patriť medzi TOP firmy.

Úplný rozsah nami poskytovaných služieb nájdete TU.

Konateľka -  0907 992 450

Colný deklarant -  0911 992 600