Expert na colnú deklaráciu

Podnikáš v oblasti vývozu a dovozu tovaru a miesto podnikania máš na východnom Slovensku? Hľadáš EXPERTA na colnú deklaráciušpedíciu? Práve si ho našiel!

Sme prešovská firma  MDT Zolltrans, s.r.o. zaoberajúca sa komplexnými colno – deklaračnými službami súvisiacimi s dovozom a vývozom tovaru mimo krajín Európskej únie.

Vyhlásenia INTRASTAT

V rámci EÚ ti spracujeme štatistické vyhlásenia INTRASTAT a vieme ti poskytnúť služby vnútroštátnej prepravy v rámci východného Slovenska.

Môžeš sa úplne na nás spoľahnúť, na slovenskom trhu pôsobíme už viac, ako 15 rokov.

Všetky potrebné doklady včas

Našim klientom pomáhame včas vybaviť všetky potrebné doklady na export, aj import.  Dovoľ nám byť malú chvíľu pyšnými - našou výraznou prednosťou je bezchybnosť v spracovaní dokladov, ktoré spracovávame v predstihu a tak predchádzame akýmkoľvek problémom alebo čakacím dobám na Colnom úrade v Prešove. Naše dlhodobé skúsenosti ti môžu veľmi uľahčiť pracovný život a ušetriť tvoj čas. Všetko, čo potrebuješ, s nami vybavíš bystro, rýchlo, šikovne J

Ľahko sa s vami dohovoríme

Keďže chceme každému klientovi vyjsť v ústrety, a sme blízko hraníc, sme „viacjazyční“.  Hovoríme nielen dobre po slovensky, ale aj po ukrajinsky a rusky.  Našimi klientmi sú malé, stredné, ale aj veľké firmy z viacero odvetví. Sú to aj zahraničné firmy, hlavne z krajín UA, BY a RU, ale aj z ostatných krajín EÚ.

Sme tu pre teba, aby sme ušetrili tvoj čas, aby si nemusel mať stres z „papierovačiek“ a aby si sa naplno mohol venovať nielen  svojej práci, ale aj svojim blízkym alebo koníčkom. Neváhaj a klikni na KONTAKT